Житлово-інвестиційна компанія Бевер Альянс
Контакты
г. ЛьвовЛьвовская обл.

Предложение клиентам

Предложение продавцам

ГОЛОВНА МЕТА КОМПАНІЇ БЕВЕР АЛЬЯНС

Допомогти всім бажаючим вирішити питання з нерухомістю: купити якісне, сучасне житло, продати власну квартиру, або знайти комерційну нерухомість у Львові.

Ми інвестуємо в будівництво, безперервно вивчаємо ринок, працюємо з забудовниками, тому наші ціни гнучкі і гарантовано демократичні.

ПАРТНЕРИ

Більшість новобудов на сьогодні БЕВЕР АЛЬЯНС будує і продає в партнерстві з корпорацією КАРПАТБУД, що є забудовником понад 20 років. Саме тому, наші квартири в новобудовах Львова без націнок та переплат.

БЕВЕР АЛЬЯНС має ексклюзивне право на реалізацію проектів нерухомості інших партнерів-забудовників, наприклад елітний 4-поверховий комплекс по вул. Лисенка, 57.

БЕВЕР АЛЬЯНС відкритий для нових проектів із забудовниками Львова!

СПЕКТР НЕРУХОМОСТІ

Ми пропонуємо квартири різного класу — від розкішних 6-кімнатих двоярусних квартир з мансардою та власною сходовою клітиною, до економ-варіантів з розтермінуванням, на дешевших поверхах в нових багатоповерхівках. Ми допоможемо вам максимально зекономити або знайти житло королівського рівня.

БЕВЕР АЛЬЯНС надає своїм клієнтам всі послуги, пов’язані з купівлею/продажем, оформленням первинної, вторинної та комерційної нерухомості, земельних ділянок, також дизайн інтер’єрів, роботи з перепланування та виконання ремонту «під ключ».

ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ КВАРТИРУ?

Власникам ми пропонуємо швидку і вигідну продаж вашої нерухомості на вторинному ринку Львова та області. Ми знаємо, як дорого коштує ваш час, тому допоможемо вирішити всі питання щодо нерухомості в найкоротші терміни.

Купуючи або продаючи квартири з компанією БЕВЕР АЛЬЯНС ви отримуєте гарантію, що всі угоди будуть укладені у повній відповідності з чинним законодавством, за найкращими цінами і в максимально комфортній обстановці.

ЧОМУ З НАМИ НАДІЙНО І ВИГІДНО

В нашій компанії працюють спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи в реалізації проектів нерухомості по всій Україні.

Ми працюємо саме для вас і готові в телефонному або онлайн-режимі надати будь-яку консультацію по питаннях нерухомості. Сміливо питайте нас про будь-які тонкощі щодо житла! Ми з радістю Вас чекаємо!

БЕВЕР АЛЬЯНС — ВАША НЕРУХОМІСТЬ!

Предложение покупателям

КОМФОРТАБЕЛЬНІ НОВОБУДОВИ ЛЬВОВА

Мабуть кожна людина на певному етапі свого життя мріє про власну оселю, адже так хочеться мати свій затишний куточок, де можна відпочити від навколишньої метушні. Проте через постійне зростання ринку нерухомості важко зорієнтуватися: купувати на вторинному чи первинному ринку?

Якщо у вас теж виникає таке запитання — зверніть увагу на сучасні новобудови Львів, це: демократичні ціни, пропозиції для доступного житла;

найсучасніше планування, контроль кожного етапу будівництва;
використання прогресивних технічних рішень;
забудовники яким довіряють десятиріччями;
гарантована якість нових квартир.
З компанією БЕВЕР АЛЬЯНС підібрати житло в новобудовах Львів буде дуже просто. При цьому ви можете бути упевнені, що ми пропонуємо вам лише найкраще житло, ціни на яке вас приємно вразять, так як контролюємо будівництво на усіх його етапах.
Служба поддержки
Общение